Sledovat film Promiň, jsi ženatý! online

Přehrajte si film Promiň, jsi ženatý! online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1326 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Promiň, jsi ženatý!
  Trailer k filmu Promiň, jsi ženatý!   Sledovat Promiň, jsi ženatý! online
Žánr:
Komedie, Romantický
Režie:
Frank Oz
Hrají a postavy:
Steve Martin (Newton Davis), Goldie Hawnová (Gwen Phillipsová), Dana Delanyová (Becky Metcalfová), Julie Harrisová (Edna Davisová), Donald Moffat (George Davis), Peter MacNicol (Marty)
Země:
USA
Rok výroby:
1992
Popis:
Spořádaný muž Steve Martin a výstřední Goldie Hawn rozehrávají hru, aniž si přitom uvědomují, že se jeden druhému začínají libit.

Úspěšný bostonský architekt Newton Davis se chtěl oženit a pro svou vyvolenou Becky byl ochoten udělat všechno na světě. Dostal ale košem, zbyly mu jen hořké vzpomínky a nový dům, který v rodném městečku Dobbs Mill pro Becky postavil. Když později Newton trochu víc popíjel, vylil si srdce servírce Gwen a nalezl u ní útočiště i lásku na jednu noc. Ráno odešel a pustil celou věc z hlavy, netušil ovšem, že si podnikavá Gwen sbalí kufry a rozjede se do Dobbs Mill. Nyní bydlí v domě původně určeném pro novomanžele a předstírá, že je mladá paní Davisová. Všichni jí uvěřili, dokonce i Newtonovi rodiče a bývalá snoubenka. Jak dlouho se jí podaří udržovat to klamné zdání?
Hodnocení:
62 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski