Sledovat film Promiň, jsi ženatý! online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 124 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Promiň, jsi ženatý!
  Trailer k filmu Promiň, jsi ženatý!   Sledovat 1569 filmů a 124 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Komedie, Romantický
Režie:
Frank Oz
Hrají a postavy:
Steve Martin (Newton Davis), Goldie Hawnová (Gwen Phillipsová), Dana Delanyová (Becky Metcalfová), Julie Harrisová (Edna Davisová), Donald Moffat (George Davis), Peter MacNicol (Marty)
Scénář:
Brian Grazer, Mark Stein
Země:
USA
Rok výroby:
1992
Popis:
Spořádaný muž Steve Martin a výstřední Goldie Hawn rozehrávají hru, aniž si přitom uvědomují, že se jeden druhému začínají libit.

Úspěšný bostonský architekt Newton Davis se chtěl oženit a pro svou vyvolenou Becky byl ochoten udělat všechno na světě. Dostal ale košem, zbyly mu jen hořké vzpomínky a nový dům, který v rodném městečku Dobbs Mill pro Becky postavil. Když později Newton trochu víc popíjel, vylil si srdce servírce Gwen a nalezl u ní útočiště i lásku na jednu noc. Ráno odešel a pustil celou věc z hlavy, netušil ovšem, že si podnikavá Gwen sbalí kufry a rozjede se do Dobbs Mill. Nyní bydlí v domě původně určeném pro novomanžele a předstírá, že je mladá paní Davisová. Všichni jí uvěřili, dokonce i Newtonovi rodiče a bývalá snoubenka. Jak dlouho se jí podaří udržovat to klamné zdání?
Hodnocení:
62 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 124 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko