Film Proměna

Sledovat film
Proměna
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 135 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Jeanne, pohlcená do psaní svého prvního románu, začíná pozorovat kolem sebe znepokojivé změny. Její tělo se začíná měnit, ale nikdo v jejím okolí to nepozoruje. Její rodina pokládá tyto obavy za výsledek stresu při dokončování románu, ale Jeanne si uvědomuje, že se děje něco mnohem hlubšího a mnohem více znepokojujícího. V domě své matky objeví fotografii, která ji přivede na stopu jedné ženy v Itálii. Tady, přeměněná v jinou ženu, odhalí zvláštní tajemství své identity.

Žánr: Drama, Horor, Mysteriózní, Thriller, Science Fiction
Režie: Marina de Van
Hrají a postavy: Sophie Marceauová (Jeanne), Monica Bellucciová (Jeanne), Andrea Di Stefano (Teo / Gianni), Thierry Neuvic (Teo), Brigitte Catillonová (Nadia / Valérie), Sylvie Granotierová (Nadia)
Scénář: Jacques Akchoti, Marina de Van
Země: Francie, Itálie, Lucembursko, Belgie
Rok výroby: 2009
Hodnocení: 59 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko