Sledovat film Proměna online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 122 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Proměna
  Trailer k filmu Proměna   Sledovat 1419 filmů a 122 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Horor, Mysteriózní, Thriller, Science Fiction
Režie:
Marina de Van
Hrají a postavy:
Sophie Marceauová (Jeanne), Monica Bellucciová (Jeanne), Andrea Di Stefano (Teo / Gianni), Thierry Neuvic (Teo), Brigitte Catillonová (Nadia / Valérie), Sylvie Granotierová (Nadia)
Země:
Francie, Itálie, Lucembursko, Belgie
Rok výroby:
2009
Popis:
Jeanne, pohlcená do psaní svého prvního románu, začíná pozorovat kolem sebe znepokojivé změny. Její tělo se začíná měnit, ale nikdo v jejím okolí to nepozoruje. Její rodina pokládá tyto obavy za výsledek stresu při dokončování románu, ale Jeanne si uvědomuje, že se děje něco mnohem hlubšího a mnohem více znepokojujícího. V domě své matky objeví fotografii, která ji přivede na stopu jedné ženy v Itálii. Tady, přeměněná v jinou ženu, odhalí zvláštní tajemství své identity.
Hodnocení:
59 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 122 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko