Sledovat film Proměna online

Přehrajte si film Proměna online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1316 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Proměna
  Trailer k filmu Proměna   Sledovat Proměna online
Žánr:
Drama, Horor, Mysteriózní, Thriller, Science Fiction
Režie:
Marina de Van
Hrají a postavy:
Sophie Marceauová (Jeanne), Monica Bellucciová (Jeanne), Andrea Di Stefano (Teo / Gianni), Thierry Neuvic (Teo), Brigitte Catillonová (Nadia / Valérie), Sylvie Granotierová (Nadia)
Země:
Francie, Itálie, Lucembursko, Belgie
Rok výroby:
2009
Popis:
Jeanne, pohlcená do psaní svého prvního románu, začíná pozorovat kolem sebe znepokojivé změny. Její tělo se začíná měnit, ale nikdo v jejím okolí to nepozoruje. Její rodina pokládá tyto obavy za výsledek stresu při dokončování románu, ale Jeanne si uvědomuje, že se děje něco mnohem hlubšího a mnohem více znepokojujícího. V domě své matky objeví fotografii, která ji přivede na stopu jedné ženy v Itálii. Tady, přeměněná v jinou ženu, odhalí zvláštní tajemství své identity.
Hodnocení:
59 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski