Sledovat film Prokletý lovec online

Přehrajte si film Prokletý lovec online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online thriller Prokletý lovec na HOROR FILM!
  Sledovat Prokletý lovec online
Žánr:
thriller
Režie:
Otomar Dvořák
Hrají a postavy:
Aleš Procházka, Nikol Fischerová
Země:
Česká republika
Rok výroby:
2018
Popis:
S desetiletým chlapcem Jiříkem si lékaři nevědí rady. Stal se svědkem tragédie, při níž zahynul jeho otec, emoční šok způsobil, že přestal mluvit. Matka je z jeho chování zoufalá, zkusí poslední možnost a pozve léčitele, který své služby inzeroval v novinách. Léčitel skutečně přichází na odlehlou hájovnu v lesích - a zjišťuje, že nic tady není tak, jak by se na první pohled zdálo. Vdova po hajném patrně cosi tají, její němý synek Jiřík má očividně z něčeho strach a snaží se skrývat, z rozhlasového přijímače zní znepokojivé zprávy o pedofilním vrahovi a na Jiříkově nočním stolku leží kniha, založená sojčím pírkem právě na místě, kde je popsána pověst o Divoké honbě, o krvežíznivé smečce přízraků, která se za bouří žene lesem v čele s Prokletým lovcem
Sledujte na:
HOROR FILM HOROR FILM Archív a všechna videa pořadů televize HOROR FILM online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski