Film Prokletí hrobky faraona Tutanchamona (1)

Sledovat film
Prokletí hrobky faraona Tutanchamona (1)
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 130 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Dva archeologové hledají hrobku egyptského faraona Tutanchamona. Jenže jeden chce domnělou moc hrobky chránit pro dobro lidstva, druhý tuto neuvěřitelnou moc opanovat
Píše se rok 1922 a dva archeologové, Danny Freemont a Morgan Sinclair, hledají hrobku egyptského faraona Tutanchamona. Pro oba je to fascinující velkolepé dobrodružství. První chce ale domnělou moc hrobky chránit pro dobro lidstva, druhý chce tuto neuvěřitelnou moc opanovat, aby mohl vládnout světu.

Žánr: Dobrodružný, Fantasy, Horor
Režie: Russell Mulcahy
Hrají a postavy: Casper Van Dien (Danny Freemont), Jonathan Hyde (Morgan Sinclair), Leonor Varelaová (doktorka Azelia Barakatová), Steven Waddington (Jason McGreevy), Niko Nicotera (Andrew Walker), Tat Whalley (Rembrandt)
Scénář: David N. Titcher
Země: USA
Rok výroby: 2006
Hodnocení: 44 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko