Sledovat film Prodavač humoru online

Přehrajte si film Prodavač humoru online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 500 filmů a 82 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
  Sledovat Prodavač humoru online
Žánr:
drama, komedie
Režie:
Jiří Krejčík
Hrají:
Július Satinský (Jožin Petránek), Nina Divíšková (Petránková), Vlastimil Bedrna (Bohoušek), Lena Birková (žena), Zuzana Buriánová (servírka), Stano Dančiak (muž)
Země:
Československo
Rok výroby:
1984
Popis:
Oblastní estrádní agentura v době reálného socialismu. Vtipná satira režiséra Krejčíka. Ve filmu zazněla hudba tehdy nepovoleného Pražského Výběru.

Poctivý a trochu naivní ředitel estrádní agentury Jožin Petránek zasedá v kvalifikační komisi, která posuzuje baviče a artisty všeho druhu. Muž odmítá jakoukoli protekci. Jenže v práci i doma ho kvůli tomu čekají jen samé potíže. Odmítnutí "umělci" protestují, Jožinova manželka Anna by zase ráda do showbyznysu prosadila dceru své kamarádky.
Hodnocení:
65 %
Sledujte na:
ČT2

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.