Sledovat film Procesí k Panence online

Přehrajte si film Procesí k Panence online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1317 filmů a 116 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Procesí k Panence
  Sledovat Procesí k Panence online
Žánr:
Komedie
Režie:
Vojtěch Jasný
Hrají a postavy:
Václav Lohniský (Railroader Sadílek), Martin Ťapák (Chairman of JZD Vojta), Marcela Martínková (Marenka - Vojta's Bride), Václav Trégl (dědeček Houzvicka), Josef Kemr (Josef Houzvicka), František Filipovský (Cobbler Prskavec)
Země:
Československo
Rok výroby:
1961
Popis:
Co bude silnější? Víra v Boha nebo víra v JZD?

Příběh z období kolektivizace vesnice. Proti sobě stojí dvě strany - na jedné jsou robotníci železničních dílen, kteří ve svém volném čase obcházejí české dědiny a přesvědčují vesničany o potřebě zakládání JRD, na druhé straně jsou hospodáři a rolníci z Malé Lhoty, kteří jejich nájezdům statečně čelí. Odolali už třinácti agitačním útokům, a když neodbytní agitátoři z města přijdou čtrnáctkrát, vymyslí si venkované proces do Boleslavy. Neodbytné komando však sežene auto a venkované v patách agitují dále.
Hodnocení:
63 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski