Sledovat film Problémissky online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Problémissky
  Trailer k filmu Problémissky   Sledovat 1548 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama, Historický, Komedie
Režie:
Philippa Lowthorpe
Hrají a postavy:
Keira Knightleyová (Sally Alexander), Jessie Buckley (Jo Robinson), Gugu Mbatha-Rawová (Jennifer Hosten), Keeley Hawesová (Julia Morley), Charlotte Spencer, Suki Waterhouse (Sandra Wolsfeld - Miss United States)
Scénář:
Rebecca Frayn, Gaby Chiappe
Země:
Velká Británie, Francie
Rok výroby:
2020
Popis:
V roce 1970 se v Londýně konala soutěž Miss World. Nově vzniklé Hnutí za práva žen se doslova přes noc proslavilo poté, co jeho členky, které prohlašovaly, že soutěže krásy dehonestují a ponižují ženy, vtrhly na pódium a přerušily vysílání.
Hodnocení:
62 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko