Sledovat film Prízrak slobody online

Přehrajte si film Prízrak slobody online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1138 filmů a 102 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, komedie Prízrak slobody na !
  Sledovat Prízrak slobody online
Žánr:
drama, komedie
Režie:
Luis Bunuel
Hrají a postavy:
Adriana Astiová (La dame en noir et la soeur du premier préfet / Pr), Julien Bertheau (Le premier préfet de police / First Prefect), Jean-Claude Brialy (Foucauld / pan Foucauld), Adolfo Celi (Le docteur de Legendre / doktor Pasolini), Paul Frankeur (L'aubergiste / Innkeeper), Michael Lonsdale (Le chapelier / Hatter)
Země:
Itálie, Francie
Rok výroby:
1974
Popis:
Surrealistická komedie Luisa BuDuela je jeho předposledním filmem a zároveň jakousi rekapitulací témat, kterými se režisér během své tvorby zabýval, ať už je to pokrytecká morálka buržoazní společnosti a církve, nebo s ní spjata absurdnost společenských pravidel, kvůli kterým jsme neustále v zajetí vlastních předsudků, pověr, či úchylek.
Hodnocení:
80 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 102 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski