Sledovat film Přiznání policejního komisaře prokurátorovi republiky online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Přiznání policejního komisaře prokurátorovi republiky
  Sledovat 1556 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama, Krimi
Režie:
Damiano Damiani
Hrají a postavy:
Franco Nero (Deputy D.A. Traini), Martin Balsam (Commissario Bonavia), Marilu Tolová (Serena Li Puma), Claudio Gora (District Attorney Malta), Luciano Catenacci (Ferdinando Lomunno), Giancarlo Prete (Giampaolo Rizzo)
Scénář:
Damiano Damiani, Fulvio Gicca Palli, Salvatore Laurani
Země:
Itálie
Rok výroby:
1971
Popis:
Stárnoucí policejní komisař se marně snaží dohnat k odpovědnosti mafiánského zločince, nad nímž drží ochrannou ruku vysocí hodnostáři v Palermu. Jelikož ho již třikrát zatkl a poté ho musel vždy propustit kvůli nedostatku důkazů, rozhodne se vzít spravedlnost do vlastních rukou. Komisařovým protihráčem je mladý prokurátor, který je idealisticky přesvědčen, že tuto kauzu lze vyřešit zákonnou cestou.
Hodnocení:
71 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko