Sledovat film Případ Stone online

Přehrajte si film Případ Stone online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1131 filmů a 107 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Případ Stone
  Trailer k filmu Případ Stone   Sledovat Případ Stone online
Žánr:
Drama, Thriller
Režie:
John Curran
Hrají a postavy:
Robert De Niro (Jack Mabry), Edward Norton (Gerald 'Stone' Creeson), Milla Jovovichová (Lucetta Creesonová), Frances Conroyová (Madylyn Mabryová), Enver Gjokaj (mladý Jack), Pepper Binkley (mladá Madylyn)
Země:
USA
Rok výroby:
2010
Popis:
Vášeň, zrada a lež.

Jack Mabry, vězeňský kurátor, počítá dny, kdy odejde do důchodu. Dříve však musí ještě přezkoumat případ Geralda "Stonea" Creesona, který je ve vězení za vraždu svých prarodičů - smrt upálením. Nyní se blíží doba, kdy by mohl být podmínečně propuštěn, a Stone potřebuje přesvědčit Jacka, že se změnil... Jeho záměry ovlivnit Jackovo rozhodnutí mají však závažný a neočekávaný efekt na ně oba. Tenká linie mezi padouchem a právníkem se nebezpečně zužuje.
Hodnocení:
53 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 107 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski