Sledovat film Případ Stone online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 122 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Případ Stone
  Trailer k filmu Případ Stone   Sledovat 1463 filmů a 122 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Thriller
Režie:
John Curran
Hrají a postavy:
Robert De Niro (Jack Mabry), Edward Norton (Gerald 'Stone' Creeson), Milla Jovovichová (Lucetta Creesonová), Frances Conroyová (Madylyn Mabryová), Enver Gjokaj (mladý Jack), Pepper Binkley (mladá Madylyn)
Země:
USA
Rok výroby:
2010
Popis:
Vášeň, zrada a lež.

Jack Mabry, vězeňský kurátor, počítá dny, kdy odejde do důchodu. Dříve však musí ještě přezkoumat případ Geralda "Stonea" Creesona, který je ve vězení za vraždu svých prarodičů - smrt upálením. Nyní se blíží doba, kdy by mohl být podmínečně propuštěn, a Stone potřebuje přesvědčit Jacka, že se změnil... Jeho záměry ovlivnit Jackovo rozhodnutí mají však závažný a neočekávaný efekt na ně oba. Tenká linie mezi padouchem a právníkem se nebezpečně zužuje.
Hodnocení:
54 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 122 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko