Sledovat film Princezny online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Princezny
  Trailer k filmu Princezny   Sledovat 1292 filmů a 117 stanic bez závazků
Žánr:
Drama
Režie:
Fernando León de Aranoa
Hrají a postavy:
Candela Peňaová (Caye), Micaela Nevárezová (Zulema), Mariana Corderová (Pilar), Llum Barreraová (Gloria), Violeta Pérezová (Caren), Monica Van Campenová (Angela)
Země:
Španělsko
Rok výroby:
2005
Popis:
Příběh dvou žen, prostitutek, princezen. Jedna se jmenuje Caye, je jí asi třicet, má lokýnky od kadeřníka a pochybnou přitažlivost, pochází z předměstí. Zuelma je vypovězená princezna, sladká i temná, jejíž každodenní život je nucený exil plný beznaděje. Když se poznají, jsou každá na jiné straně, téměř proti sobě. Hodně děvčat se dívá s nedůvěrou na příliv prostitutek z ciziny. Caye a Zuelma rychle pochopí, i když s určitým odstupem, že obě kráčejí po stejném tenkém ledě...
Hodnocení:
70 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski