Sledovat film Princezny online

Přehrajte si film Princezny HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 96 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama Princezny na JOJ Cinema!
  Trailer k filmu Princezny   Sledovat Princezny online
Žánr:
drama
Režie:
Fernando León de Aranoa
Hrají a postavy:
Candela Peňaová (Caye), Micaela Nevárezová (Zulema), Mariana Corderová (Pilar), Llum Barreraová (Gloria), Violeta Pérezová (Caren), Monica Van Campenová (Angela)
Země:
Španělsko
Rok výroby:
2005
Popis:
Příběh dvou žen, prostitutek, princezen. Jedna se jmenuje Caye, je jí asi třicet, má lokýnky od kadeřníka a pochybnou přitažlivost, pochází z předměstí. Zuelma je vypovězená princezna, sladká i temná, jejíž každodenní život je nucený exil plný beznaděje. Když se poznají, jsou každá na jiné straně, téměř proti sobě. Hodně děvčat se dívá s nedůvěrou na příliv prostitutek z ciziny. Caye a Zuelma rychle pochopí, i když s určitým odstupem, že obě kráčejí po stejném tenkém ledě...
Hodnocení:
71 %
Sledujte na:
JOJ Cinema JOJ Cinema Archív a všechna videa pořadů televize JOJ Cinema online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 96 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.