Film Princezna z New Jersey

Sledovat film
Princezna z New Jersey
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 135 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Učitelka Sara DeMarco žije šťastný život v New Jersey, její žáci ji zbožňují, má skvělé rodiče a báječného přítele Dannyho. Ten se rozhodl, že výročí jejich vztahu oslaví piknikem - a připraví pořádné překvapení. Požádá ji o ruku a zároveň jí sdělí, že je ve skutečnosti princ Daniel z malého království St. Ives kdesi poblíž britského pobřeží. Vzhledem k tomu, že je dědicem trůnu, musí mu výběr nevěsty ale schválit rodiče. Je ale zřejmé, že těm se myšlenka, že by si jejich syn vzal neurozenou dívku, vůbec nezamlouvá.

Žánr: Romantický
Režie: Lee Friedlander
Hrají a postavy: Fiona Gubelmannová (Sara Angela Dimarco), Torrance Coombs (Prince Daniel), Barry McGovern (King Edmond), Carmen du Sautoyová (Queen Patricia), Fiona Bellová (Marie Dimarco), John Guerrasio (Bert Dimarco)
Scénář: Duane Poole, Gary Goldstein, Aury Wallington
Země: USA
Rok výroby: 2018
Hodnocení: 58 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko