Film Princ a já 3

Sledovat film
Princ a já 3
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 130 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Šest měsíců po svatbě mohou nově korunovaný dánský král Edvard a jeho manželka, doktorka Paige Morganová (která byla kdysi jen farmářskou dcerkou z Wisconsinu), konečně odjet na své dlouho plánované líbánky. Když už se ale konečně dostanou na místo svých snů, nic nejde podle plánu! Setkání s Edvardovou Nemesis, Paigeiným bývalým přítelem a záchrana lesa - to je jen pár věcí, které se staví do cesty jejich vysněným líbánkám.

Žánr: Komedie, Romantický
Režie: Catherine Cyran
Hrají a postavy: Kam Heskinová (Paige Morganová), Chris Geere (King Edvard), Adam Croasdell (Scott), Jonathan Firth (Soren), Todd Jensen (John Polonius), Joshua Rubin (Oliver)
Scénář: Blayne Weaver
Země: USA
Rok výroby: 2008
Hodnocení: 42 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko