Film Princ a já 3

Sledovat film
Princ a já 3
online

Přehrajte si film Princ a já 3 online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1562 filmů a 125 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Šest měsíců po svatbě mohou nově korunovaný dánský král Edvard a jeho manželka, doktorka Paige Morganová (která byla kdysi jen farmářskou dcerkou z Wisconsinu), konečně odjet na své dlouho plánované líbánky. Když už se ale konečně dostanou na místo svých snů, nic nejde podle plánu! Setkání s Edvardovou Nemesis, Paigeiným bývalým přítelem a záchrana lesa - to je jen pár věcí, které se staví do cesty jejich vysněným líbánkám.

Žánr: Komedie, Romantický
Režie: Catherine Cyran
Hrají a postavy: Kam Heskinová (Paige Morganová), Chris Geere (King Edvard), Adam Croasdell (Scott), Jonathan Firth (Soren), Todd Jensen (John Polonius), Joshua Rubin (Oliver)
Scénář: Blayne Weaver
Země: USA
Rok výroby: 2008
Hodnocení: 42 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko