Sledovat film Přímá akce online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Přímá akce
  Trailer k filmu Přímá akce   Sledovat 1554 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Akční, Krimi, Thriller
Režie:
Sidney J. Furie
Hrají a postavy:
Dolph Lundgren (Sgt. Frank Gannon), Polly Shannonová (Billie Ross), Donald Burda (Bryant), Rothaford Gray (Sgt. Ed Grimes), Conrad Dunn (kapitán Stone), Walter Alza (Espinoza)
Scénář:
Greg Mellott, Sidney J. Furie
Země:
USA, Kanada
Rok výroby:
2004
Popis:
Co dokáže jeden muž?

Zasloužilý policajt Frank Gannon je otrávený z korupce, která ovládá celé policejní oddělení. Neváhá obvinit své kolegy z braní úplatků. Na základě toho se však jeho život změní v noční můru. Kolegové se rozhodnou ho zaplést do drogového podvodu a zničit mu tím jeho bezúhonnou pověst a kariéru. Vzrušující jízda začíná tehdy, když se Gannon pokusí během jediného dne prokázat svou nevinu a očistit své jméno. Vyhraje zdánlivě ztracený souboj s časem?
Hodnocení:
50 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko