Film Příliš pozdě na loučení

Sledovat film
Příliš pozdě na loučení
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 128 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Co mají společného dvě podivné sebevraždy, které dělí čtrnáct let?
Drama, natočené podle skutečné události, vypráví šokující příběh okouzlujícího zubaře Bartona Corbina, který tvořil s manželkou Jennifer, laskavou učitelkou mateřské školky, na první pohled dokonalý a oblíbený pár. Jednoho dne roku 2004 je však Jennifer nalezena v domě na předměstí Atlanty mrtvá. Podle všeho spáchala sebevraždu střelou do spánku. Nenechala však dopis na rozloučenou a její rodiče verzi o sebevraždě nevěří. Policie brzy objeví další podezřelé okolnosti. Na ženiných rukou nebyly nalezeny zbytkové stopy střelného prachu, a navíc vyjde najevo, že v manželství Corbinnových nebylo vše ideální. Jennifer chtěla požádat o rozvod a navázala přes internet vztah s někým, kdo se podepisoval Chris. Barton se stane hlavním podezřelým, když policisté zjistí, že před čtrnácti lety úplně stejným způsobem zemřela v Augustě jeho tehdejší přítelkyně, vysokoškolačka Dorothy Hearnová. Ani její rodiče nevěřili, že by si sáhla na život. Policie podezírala Bartona, nepodařilo se však nic prokázat, a tak dostudoval, stal se úspěšným zubařem a oženil se s Jennifer. Policie nehodlá ignorovat podobnost dvou úmrtí, vyšetřování pokračuje a také je znovu otevřen případ Dolly Hearnové. Blíží se šokující odhalení.

Žánr: Drama
Režie: Norma Bailey
Hrají a postavy: Stefanie von Pfettenová (Jenn Corbin), Mary Ashton (Dolly Hearn), Steve Belford (Clark), Marc Bendavid (Sam Malveaux), Yannick Bisson (Bobby Corbin), Eugene Clark (Richmond Chief)
Scénář: Fab Filippo, Donald Martin, Adam Till
Rok výroby: 2009
Hodnocení: 52 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko