Sledovat film Příliš pozdě na loučení online

Přehrajte si film Příliš pozdě na loučení online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 500 filmů a 91 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
  Sledovat Příliš pozdě na loučení online
Žánr:
drama
Režie:
Norma Bailey
Hrají:
Stefanie von Pfettenová (Jenn Corbin), Mary Ashton (Dolly Hearn), Steve Belford (Clark), Marc Bendavid (Sam Malveaux), Yannick Bisson (Bobby Corbin), Eugene Clark (Richmond Chief)
Rok výroby:
2009
Popis:
Co mají společného dvě podivné sebevraždy, které dělí čtrnáct let?

Drama, natočené podle skutečné události, vypráví šokující příběh okouzlujícího zubaře Bartona Corbina, který tvořil s manželkou Jennifer, laskavou učitelkou mateřské školky, na první pohled dokonalý a oblíbený pár. Jednoho dne roku 2004 je však Jennifer nalezena v domě na předměstí Atlanty mrtvá. Podle všeho spáchala sebevraždu střelou do spánku. Nenechala však dopis na rozloučenou a její rodiče verzi o sebevraždě nevěří. Policie brzy objeví další podezřelé okolnosti. Na ženiných rukou nebyly nalezeny zbytkové stopy střelného prachu, a navíc vyjde najevo, že v manželství Corbinnových nebylo vše ideální. Jennifer chtěla požádat o rozvod a navázala přes internet vztah s někým, kdo se podepisoval Chris. Barton se stane hlavním podezřelým, když policisté zjistí, že před čtrnácti lety úplně stejným způsobem zemřela v Augustě jeho tehdejší přítelkyně, vysokoškolačka Dorothy Hearnová. Ani její rodiče nevěřili, že by si sáhla na život. Policie podezírala Bartona, nepodařilo se však nic prokázat, a tak dostudoval, stal se úspěšným zubařem a oženil se s Jennifer. Policie nehodlá ignorovat podobnost dvou úmrtí, vyšetřování pokračuje a také je znovu otevřen případ Dolly Hearnové. Blíží se šokující odhalení.
Hodnocení:
53 %
Sledujte na:
JOJ Cinema

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 91 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.