Sledovat film Přijímačky online

Přehrajte si film Přijímačky online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1151 filmů a 100 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie Přijímačky na !
  Trailer k filmu Přijímačky   Sledovat Přijímačky online
Žánr:
komedie
Režie:
Sanaa Hamri
Hrají a postavy:
Mae Whitmanová (Taylor Rockefeller), Michael C. 'Mike' Allen (Yates Professor), John Atwood (pan Kavorkian), Rachael Bean (Admissions Officer), Angie Bollingová (Yates Admission Officer), Brigid Brannaghová (Olivia)
Země:
USA
Rok výroby:
2009
Popis:
Komedie o tom, že dostat se na vysokou školu není žádná legrace.

Taylor Rockefellerová během posledního ročníku stření školy zjistí, že přes výborné studijní výsledky není vůbec snadné dostat se na vysokou školu, zejména když jí rozhodování komplikuje i napětí doma. Její věčně rozhádaní rodiče už spolu nedokáží v klidu promluvit a je zřejmé, že rozvod je jen otázkou času. Matka Nina ji navíc stresuje neustálým nátlakem na výběr nejprestižnější školy, kde by nejen dosáhla skvělého vzdělání, ale také našla ideálního manžela. Zatímco se Taylor snaží napsat esej pro přijímací zkoušky, zásobuje ji matka návody, které jí zaručeně pomohou zvládnout nejen esej, ale celé pohovory, předhazuje ji snaživější spolužáky jako vzor a neustále hledá nejlepší školu. Podobné problémy řeší většina spolužáků, ať už je to její první kluk, snaživý Harry Burton, nebo atraktivní Maya, pocházející ze zámožné rodiny indických přistěhovalců, která by raději psala poezii, než se stala lékařkou. Situace se zkomplikuje, když si Taylor vybere univerzitu v Yates, která nepatří ke špičkovým vzdělávacím institucím, i když se dostala mezi padesát nejlepších v zemi. Dostane se kvůli tomu do ostré hádky z matkou, na níž má svůj podíl i stres z rozchodu rodičů poté, co se otec odstěhoval. Způsob, který se Taylor rozhodne nahromaděný stres řešit, však není nejšťastnější stejně jako podivná záliba vybírat poštu lidem v sousedství. Co je teď pro ni nejdůležitější? Zachovat si navzdory starostem zdravý rozum a přátele.
Hodnocení:
51 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 100 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski