Sledovat film Příběh z Brooklynu online

Přehrajte si film Příběh z Brooklynu HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, komedie, romantickďż˝, romantický Příběh z Brooklynu na Prima MAX!
  Trailer k filmu Příběh z Brooklynu   Sledovat Příběh z Brooklynu online
Žánr:
drama, komedie, romantickďż˝, romantický
Režie:
John Crowley
Hrají a postavy:
Saoirse Ronanová (Eilis Lacey), Domhnall Gleeson (Jim Farrell), Michael Zegen (Maurizio), Emory Cohen (Tony), Mary O'Driscoll (Miss McAdam), Julie Waltersová (paní Kehoe)
Země:
Irsko, Velká Británie, Kanada
Rok výroby:
2015
Popis:
Dvě země, dvě lásky, jedno srdce.

Snímek BROOKLYN vypráví hluboce dojemný příběh mladé irské přistěhovalkyně Eilis Laceyové, která si klestí cestu Brooklynem padesátých let minulého století. Zlákána americkým snem se rozhodne opustit Irsko a pohodlí matčina domu a vydá se ke břehům rušného New Yorku. Počáteční stesk po domově rychle zmizí, když čerstvě zamilovaná Eilis podlehne opojnému kouzlu lásky. Její navrácenou chuť do života ale brzy zhatí zprávy z domova a Eilis je nucena volit mezi dvěma zeměmi a dvěma muži z opačných konců světa.
Hodnocení:
75 %
Sledujte na:
Prima MAX Prima MAX Archív a všechna videa pořadů televize Prima MAX online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski