Sledovat film Priateľstvá padajúceho lístia online

Přehrajte si film Priateľstvá padajúceho lístia online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 92 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, psychologický Priateľstvá padajúceho lístia na STV2!
  Sledovat Priateľstvá padajúceho lístia online
Žánr:
drama, psychologický
Režie:
Juraj Nvota
Hrají:
Zita Furková (Kanasová), Viera Strnisková (Agáta), Ján Klimo (Teacher Potocky)
Země:
Slovensko
Rok výroby:
1998
Popis:
Slovenský videofilm režiséra Juraje Nvoty vznikl podle novely Etely Farkašové a je citlivou psychologickou sondou do duše stárnoucích lidí. V hlavních rolích se objevují známé slovenské herečky dvou protichůdných typů, Viera Strnisková a Zita Furková.

Stárnoucí, ale stále elegantní paní Agáta se proti své vůli musí přestěhovat do domova důchodců. Nejbližší příbuzní, neteře Ester a Edita, se o ni kvůli vlastním povinnostem totiž nedovedou patřičně postarat. Agáta dostane postel v pokoji s podivínskou a egoistickou Margitou Kanasovou, která v každém vidí potenciálního zloděje a chová se tak neurvale, že žádná spolubydlící s ní nevydržela víc než pár dní. Kupodivu si však obě ženy po krátké době začnou rozumět. Aniž si to vzájemně řeknou, mají totiž z minulosti podobnou tragickou zkušenost. Obě se dokonce spřátelí tak moc, že když se Agátě začne dvořit učitel na penzi Potočný, vzbudí to v Margitě až chorobnou žárlivost.
Sledujte na:
STV2

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 92 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.