Sledovat film PreŢul prieteniei online

Přehrajte si film PreŢul prieteniei online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 97 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, drama, krimi PreŢul prieteniei na Filmbox Plus!
  Trailer k filmu PreŢul prieteniei   Sledovat PreŢul prieteniei online
Žánr:
akční, drama, krimi
Režie:
Brendon O'Loughlin
Hrají a postavy:
Jamie Foreman (Terry), Dexter Fletcher (Joe), Zoe Tapperová (Jessica), Gary Stretch (Rob), Gordon Alexander (Paul), Freddie Connor (Danny)
Země:
Velká Británie, Kanada
Rok výroby:
2010
Popis:
Klub Baseline je centrem východolondýnské grimeové scény a fronty u vstupu se pravidelně táhnou kolem celého bloku. Danny dělá vyhazovače - vyvádí opilé teenagery a zklidňuje šarvátky. Ale poté, co zachrání Terryho, majitele klubu a místního mafiánského bosse, před nájemným zabijákem, je Danny zatažen hluboko do místního podsvětí, kterému se vždycky tolika snažil vyhnout. Je povýšen na manažera, ale jen pod podmínkou, že bude přivírat oči nad nekalostmi na parketu i mimo něj. Spolu se svou přítelkyní Jessicou sní o tom, že si založí vlastní klub - nakonec je však nucen udělat rozhodnutí a obětovat to, co má nejradši, když si musí vybrat mezi loajalitou, morálkou a svými vlastními sny.
Hodnocení:
52 %
Sledujte na:
Filmbox Plus Filmbox Plus Archív a všechna videa pořadů televize Filmbox Plus online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 97 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.