Sledovat film Přestřelka u O.K. Corralu online

Přehrajte si film Přestřelka u O.K. Corralu online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1138 filmů a 102 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online western Přestřelka u O.K. Corralu na !
  Trailer k filmu Přestřelka u O.K. Corralu   Sledovat Přestřelka u O.K. Corralu online
Žánr:
western
Režie:
John Sturges
Hrají a postavy:
Burt Lancaster (Marshal Wyatt Earp), Kirk Douglas (Dr. John 'Doc' Holliday), Rhonda Flemingová (Laura Denbow), Jo Van Fleetová (Kate Fisher), John Ireland (Johnny Ringo), Lyle Bettger (Ike Clanton)
Země:
USA
Rok výroby:
1957
Popis:
Wyatt Earp je šerif, zástupce zákona, Doc Holliday je bývalý zubař, nyní karbaník s nepěknou pověstí zabijáka. Jsou ale situace, kdy se i z takto odlišně společensky postavených lidí mohou stát přátelé. Stačí, když šerif zachrání karbaníka před lynčováním a pak zase karbaník pomůže šerifovi, když stojí sám proti přesile dvaceti rozdivočelých honáků. Jednoho dne dostane Wyatt telegram od svého bratra Virgila, šerifa v Tombstone. Virgil píše, že má velké problémy s rančerem Ikem Clantonem, velkozlodějem dobytka, mužem, který si umí zaplatit, aby byl zákon na jeho straně. Ale ne všichni zástupci zákona se dají zaplatit, a tak vše spěje neúprosně k situaci, kdy proti sobě stanou na jedné straně Clantonovi a jejich gang a na druhé straně bratři Earpové a Doc Holliday.
Hodnocení:
72 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 102 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski