Sledovat film Přelud svobody online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 124 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Přelud svobody
  Sledovat 1573 filmů a 124 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama, Komedie
Režie:
Luis Bunuel
Hrají a postavy:
Adriana Astiová (La dame en noir et la soeur du premier préfet / Pr), Julien Bertheau (Le premier préfet de police / First Prefect), Jean-Claude Brialy (Foucauld / pan Foucauld), Adolfo Celi (Le docteur de Legendre / doktor Pasolini), Paul Frankeur (L'aubergiste / Innkeeper), Michael Lonsdale (Le chapelier / Hatter)
Scénář:
Luis Bunuel, Jean-Claude Carričre
Země:
Itálie, Francie
Rok výroby:
1974
Popis:
Surrealistická komedie Luisa BuDuela je jeho předposledním filmem a zároveň jakousi rekapitulací témat, kterými se režisér během své tvorby zabýval, ať už je to pokrytecká morálka buržoazní společnosti a církve, nebo s ní spjata absurdnost společenských pravidel, kvůli kterým jsme neustále v zajetí vlastních předsudků, pověr, či úchylek.
Hodnocení:
79 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 124 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko