Sledovat film Prehnití online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Prehnití
  Trailer k filmu Prehnití   Sledovat 1548 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Komedie, Krimi
Režie:
Claude Zidi
Hrají a postavy:
Philippe Noiret (René), Thierry Lhermitte (François), Régineová (Simone), Grace De Capitaniová (Natasha), Claude Brosset (Vidal), Albert Simono (Inspektor Leblanc)
Scénář:
Didier Kaminka, Claude Zidi
Země:
Francie
Rok výroby:
1984
Popis:
Svérázné praktiky jednoho pařížského policisty.

Pařížský policista René si ve svém rajóně za dlouhá léta služby vybudoval dokonale fungující systém rovnováhy mezi oběma stranami zákona, který je pro něj zároveň i vítaným přilepšením k platu. Jednoho dne však dostane nového partnera, který má plnou hlavu ideálů a nechce se nechat zkorumpovat. René se však nevzdává a snaží se nového kolegu přivést na tu "správnou" cestu všemi prostředky.
Hodnocení:
74 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko