Sledovat film Předehra k vraždě online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Předehra k vraždě
  Trailer k filmu Předehra k vraždě   Sledovat 1292 filmů a 117 stanic bez závazků
Žánr:
Horor, Krimi, Mysteriózní, Thriller, Dobrodružný, Drama
Režie:
Roy William Neill
Hrají a postavy:
Basil Rathbone (Sherlock Holmes), Nigel Bruce (Dr. John H. Watson), Patricia Morisonová (paní Hilda Courtneyová), Edmund Breon (Julian 'Stinky' Emery), Frederick Worlock (Colonel Cavanaugh), Carl Harbord (Inspector Hopkins)
Země:
USA
Rok výroby:
1946
Popis:
Královna,,,zločineckého kultu!

Ve věznici jsou vyrobené tři malé dřevěné skřínky, které se dostanou ven pomocí aukce. Všichni tři noví majitelé se ale velmi rychle dostávají do smrtelného nebezpečí. Shodou okolností jednu z nich vlastní Watsonův spolužák, který však brzy zemře. Předtím stihne Watsonovi povyprávět jak ji koupil. To je ale už parketa pro legendárního detektiva a jeho společníka.
Hodnocení:
69 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski