Sledovat film Predator, cz. 2 - Starcie w miejskiej dżungli online

Přehrajte si film Predator, cz. 2 - Starcie w miejskiej dżungli online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akďż˝nďż˝, science fiction, thriller, akční Predator, cz. 2 - Starcie w miejskiej dżungli na TV4!
  Trailer k filmu Predator, cz. 2 - Starcie w miejskiej dżungli   Sledovat Predator, cz. 2 - Starcie w miejskiej dżungli online
Žánr:
akďż˝nďż˝, science fiction, thriller, akční
Režie:
Stephen Hopkins
Hrají a postavy:
Kevin Peter Hall (Predátor), Danny Glover (Mike Harrigan), Gary Busey (Peter Keyes), Ruben Blades (Danny), Maria Conchita Alonsová (Leona), Maria Conchita Alonsoová (Leona Cantrell)
Země:
USA
Rok výroby:
1990
Popis:
Pro predátora je lov tou nejzábavnější hrou, a tak se na něj opět vydává, tentokrát však vyměnil nepropustný prales nejmenovaného středoamerického státu za džungli velkoměsta.

Přichází ze vzdáleného světa, aby lovil lidi pro zábavu. Neviditelný a ozbrojený speciálními ničícími zbraněmi - nic, co bychom znali - nemilosrdně stopuje svou lidskou kořist zanechávajíc za sebou zmrzačené mrtvoly. Posledně přistál v džungli a nyní si vybral Los Angeles. Los Angeles, kde právě probíhá válka drogových gangů, je perfektní půdou pro predátorovy smrtící hrátky. Když policie nachází zmrzačená těla, poručík Mike Harrigan si myslí, že je to práce znepřátelených gangů...
Hodnocení:
63 %
Sledujte na:
TV4 TV4 Archív a všechna videa pořadů televize TV4 online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski