Sledovat film Přeber si to znovu online

Přehrajte si film Přeber si to znovu online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1316 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Přeber si to znovu
  Trailer k filmu Přeber si to znovu   Sledovat Přeber si to znovu online
Žánr:
Komedie, Krimi
Režie:
Harold Ramis
Hrají a postavy:
Robert De Niro (Paul Vitti), Billy Crystal (Ben Sobel), Lisa Kudrowová (Laura MacNamara Sobel), Joe Viterelli (Jelly), Cathy Moriartyová (Patty LoPresti), John Finn (Richard Chapin)
Země:
USA
Rok výroby:
2002
Popis:
Polepšený gangster a jeho nedobrovolný psychiatr musí v pokračování úspěšné gangsterské komedie čelit nejen problematické minulosti.

Mafiánský boss Paul Vitti je pár dní před propuštěním z věznice Sing Sing a agenti FBI se začínají rojit. Vypadá to na další zhroucení, a tak je opět povolán doktor Sobel, aby nahlédl do temnot gangsterovy duše. A dojde k nejhoršímu. Vitti je podmínečně propuštěn s tím, že se o něj dr. Sobel bude starat dnem i nocí. A co hůř ubytuje si ho u sebe doma. Vitti se snaží začlenit se do běžného života seč mu síly stačí, jenže práce ve zlatnictví, restauraci, či prodejně aut se dá jen těžko sladit s návyky všemocného mafiána ...
Hodnocení:
60 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski