Sledovat film Prawo do zemsty online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Prawo do zemsty
  Sledovat 1420 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Akční
Režie:
Daniel Zirilli
Hrají a postavy:
Luke Goss (Hank Carmac), Dilan Jay (Nolan Cooray), Juju Chan (Amanda Ray), Jay Mohr (Trigger), Bill Duke (Senior Guard James), Michael Paré (Damian Wakefield)
Země:
USA
Rok výroby:
2019
Popis:
Wykładowca Nolan Cooray (Dilan Jay) jest oddany rodzinie i żyje zgodnie z prawem. Wszystko zmienia się, kiedy jego żona i córka zostają zabite z zimną krwią przez Triggera (Jay Mohr). Nolan przyłącza się do ekipy samozwańczych stróżów prawa, którzy walczą z przestępczością w mieście i wymierzają kary winnym.
Hodnocení:
40 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko