Sledovat film Prawdziwa historia online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Prawdziwa historia
  Trailer k filmu Prawdziwa historia   Sledovat 1444 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Dobrodružný, Drama
Režie:
Roger Donaldson
Hrají a postavy:
Anthony Hopkins (Burt Munro), Saginaw Grant (Jake), Diane Laddová (Ada), Walton Goggins (Marty Dickerson), Christopher Lawford (Jim), William Lucking (Rolly Free)
Země:
Nový Zéland, USA
Rok výroby:
2005
Popis:
Anthony Hopkins v roli muže, který šel celý život za svým snem: být nejrychlejší.

Novozélanďan Burt Munro strávil 40 let života zdokonalováním svého motocyklu Indian z roku 1920. S tímto strojem se pak vydal na cestu na solná jezera Bonneville* v americkém státě Utah, která jsou díky dokonale rovnému povrchu ideálním místem pro rychlostní závody. Přes nepřízeň okolností se mu v roce 1967 podařilo zajet rychlostní rekord, který dodnes nikdo nepřekonal.
Hodnocení:
78 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko