Film Pravda o mužích

Sledovat film
Pravda o mužích
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 131 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Mads se právě stěhuje do nového domu se svou krásnou přítelkyní Marií, když tu ho náhle přepadnou pochybnosti. Je to opravdu smysl jeho života? Už si doopravdy prožil všechny své sny? Je opravdu šťastný? Mads všechno zahodí, uteče od Marie a propadne zoufalé snaze zažít své největší sny a najít smysl života. Jde o vpravdě nadlidský úkol, do kterého zapojí i své nejbližší přátele Louise a Petera, nová rande, mladší přítelkyni, další rozchody, setkání s rodinou své nastávající, noční tahy městem, frustrující hodiny strávené prací na dokonalém scénáři a věčné hledání šťastného života. Truth About Men je dojemná a upřímná černá komedie o mužích, jejich snech, láskách a smyslu života.

Žánr: Drama, Komedie
Režie: Nikolaj Arcel
Hrají a postavy: Thure Lindhardt (Mads), Tuva Novotnyová (Marie), Rosalinde Mynster (Julie), Signe Egholm Olsenová (Louise), Henning Valin Jakobsen (Peter), Karen-Lise Mynsterová (Birthe)
Scénář: Nikolaj Arcel, Rasmus Heisterberg, Lars Kaalund
Země: Dánsko
Rok výroby: 2010
Hodnocení: 66 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko