Film
Praštěná holka

Film Praštěná holka
  Trailer k filmu Praštěná holka Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 152 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Ve svých šestnácti je příliš pohledná, příliš energická a přeje si manipulovat celým světem!
Šesnástiletá Cher je nejoblíbenější a nejznámější dívka na vysoké v Beverly Hills. Není to vůbec snadné, zvlášť, když Vám závidí intrikánští Bettiovi, vlezlí Barneyovi, plno ztroskotanců, co umí jen kouřit marihuanu, a učitelé, kteří hned píší domů, když nepřinesete úkol. Cher to však zvládá s přehledem a dokonce si najde i čas na nejrůznější zábavy. Její svět se však začne komplikovat, když do něho vstoupí kluci Baldwinovi: jeden je její nový spolužák, druhý neméně hezký, je bývalý nevlastní bratr. A Cher náhle zjistí, že když přijde láska, je proti ní...BEZMOCNÁ!

Originální název:

Clueless / I Was a Teenage Teenager / No Worries

Žánr: Komedie, Romantický
Hrají a postavy: Alicia Silverstoneová (Cher Horowitzová), Paul Rudd (Josh Lucas), Brittany Murphyová (Tai Fraiserová), Stacey Dashová (Dionne Marie Davenportová), Donald Adeosun Faison (Murray Lawrence Duvall), Dan Hedaya (Mel Horowitz)
Scénář: Amy Heckerlingová
Země: USA
Rok výroby: 1995
Hodnocení: 71 %
Vysíláno na: Nova Cinema
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська