Sledovat film Pracujaca dziewczyna online

Přehrajte si film Pracujaca dziewczyna online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 500 filmů a 82 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
  Sledovat Pracujaca dziewczyna online
Žánr:
komedie, romantický
Režie:
Mike Nichols
Hrají:
Harrison Ford (Jack Trainer), Sigourney Weaverová (Katherine Parkerová), Melanie Griffithová (Tess McGillová), Alec Baldwin (Mick Dugan), Joan Cusacková (Cyn), Philip Bosco (Oren Trask)
Země:
USA
Rok výroby:
1988
Popis:
Americká komedie o tom, jak chudá sekretářka ke štěstí přišla, není jen o tom, že život je boj, ale také o tom, že ne trpělivost, ale vytrvalost růže přináší, a že to jde když se opravdu chce.

Tess McGillová, dívka z newyorského předměstí, pracuje u jedné z velkých firem jako řadová sekretářka. Na rozdíl od svých kolegyň je však ambiciózní a touží po vyšším postavení na společenském žebříčku. Přestože všechny pokusy zatím selhaly, nevzdává se a když si její šéfka, elegantní Katherine, zlomí nohu na dovolené v Alpách, pochopí Tess, že to je ta pravá příležitost, a náležitě jí využije. Převezme obchod, ukáže se jako schopná manažerka a pustí s Katherine do boje nejen o její výnosné místečko, ale také o Jacka Trainera, elegantního a hlavně vysoce postaveného muže.
Hodnocení:
68 %
Sledujte na:
TVP2

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.