Sledovat film Práce na dvojí úvazek online

Přehrajte si film Práce na dvojí úvazek online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 95 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama Práce na dvojí úvazek na Filmbox Plus!
  Sledovat Práce na dvojí úvazek online
Žánr:
drama
Režie:
Luke Kasdan
Hrají a postavy:
Mischa Bartonová (Kat), Ryan Kwanten (Jackson White), Beau Bridges (Chris White), Ja Rule (Foster), Michael Albanese, Rachel Bodenstein (Rachel)
Země:
USA
Rok výroby:
2008
Popis:
Jackson White měl jednoduchý život. Jeho vzhled, inteligence i fyzické schopnosti mu otevíraly bezbřehé možnosti. V Los Angeles se nechal zlákat hudebním průmyslem, ovšem zásluhou peněz a zdánlivého společenského postavení se vzdálil svému pravému já. Když se jeho osobní i profesní život ocitá v troskách, dozvídá se o kritickém zdravotním stavu svého otce. Vrátí se tedy domů, aby se o něj postaral. Zpět v Severní Karolíně se setkává s dlouho zapomenutými přáteli i neznámou dívkou.
Hodnocení:
53 %
Sledujte na:
Filmbox Plus Filmbox Plus Archív a všechna videa pořadů televize Filmbox Plus online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 95 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.