Sledovat film Poznej svého muže online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Poznej svého muže
  Sledovat 1448 filmů a 116 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie
Režie:
Vladimír Slavínský
Hrají a postavy:
Jaroslav Marvan (Králícek, velkostatkár), Marta Fričová (Helenka, Králícek's Daughter), Jan Pivec (Ing. Petr Koval), Raoul Schránil (Gustav Tronícek, sluha), Theodor Pištěk (Cejka, bankér), Ella Nollová (Fanynka, Kovalova hospodyne)
Země:
Československo
Rok výroby:
1940
Popis:
O tom, že poznat toho pravého není nic jednoduchého, se můžete přesvědčit v české filmové veselohře. Kolem půvabné nevěsty se totiž točí hned několik nápadníků a protože mezi nimi samozřejmě nechybí ani sňatkový podvodník, je o napětí i o zábavu postaráno.
Hodnocení:
78 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski