Sledovat film Povolání: reportér online

Přehrajte si film Povolání: reportér HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 96 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama Povolání: reportér na ČT art!
  Trailer k filmu Povolání: reportér   Sledovat Povolání: reportér online
Žánr:
drama
Režie:
Michelangelo Antonioni
Hrají a postavy:
Jack Nicholson (David Locke), Maria Schneiderová, Jenny Runacreová (Rachel Lockeová), Ian Hendry (Martin Knight), Steven Berkoff (Stephen), Ambroise Bia (Achebe)
Země:
Francie, Itálie, USA, Španělsko
Rok výroby:
1975
Popis:
Během jedné reportáže v Africe si anglický televizní reportér vymění své doklady s jiným Evropanem, který podlehne srdeční příhodě. To dává Davidu Lockeovi možnost začít nový život. Mrtvý byl ovšem obchodník se zbraněmi a David je náhle konfrontován s cizí minulostí...

Na příběhu televizního dokumentaristy, který výměnou fotografie v pasu přijme identitu zemřelého obchodníka, režisér zkoumá křehkost mezilidských vztahů, pokouší se proniknout do osobního i profesionálního života představitele, ztvárněného ještě málo známým Jackem Nicholsonem, zobrazit vyprahlost moderního člověka neschopného navázat kontakt se složkami lidské společnosti. Známý snímek významného světového režiséra Michelangela Antonioniho (Zvětšenina, Zabriskie Point) se do našich kin dostal teprve v roce '97 díky dramaturgii cyklu Projekt 100. Jack Nicholson si zde zahrál televizního dokumentaristu, který využije vzájemné podoby a za pomoci výměny fotografií v pasech přijme identitu zemřelého obchodníka. Vzdát se sebe sama a proměnit se v někoho jiného je ovšem stejně lákavé jako zkázonosné...
Hodnocení:
76 %
Sledujte na:
ČT art ČT art Archív a všechna videa pořadů televize ČT art online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 96 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.