Film Pouze přátelé

Sledovat film
Pouze přátelé
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Francis a Claudia jsou dobří přátelé. On je právníkem, ona veterinární lékařkou. Mezi nimi nejsou žádná tajemství, dokud nepřijde John. Claudia se rozhodne oženit se s ním. Francis si uvědomuje, že přátelství mezi muži a ženami je složitější.

Žánr: Komedie
Režie: Giovanni Veronesi
Hrají a postavy: Laetitia Castaová (Constable), Geppi Cucciari (Constable), Fabio De Luigi (Constable), Adriano Giannini (Constable), Antonia Liskova (Constable), Valentina Lodoviniová (Constable)
Scénář: Giovanni Veronesi, Ugo Chiti
Země: Itálie
Rok výroby: 2014
Hodnocení: 52 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko