Sledovat film Poutník - nejlepší příběh Paula Coelha online

Přehrajte si film Poutník - nejlepší příběh Paula Coelha online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1088 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online životopisný, drama, hudba & umění Poutník - nejlepší příběh Paula Coelha na !
  Trailer k filmu Poutník - nejlepší příběh Paula Coelha   Sledovat Poutník - nejlepší příběh Paula Coelha online
Žánr:
životopisný, drama, hudba & umění
Režie:
Daniel Augusto
Hrají a postavy:
Júlio Andrade (Paulo Coelho), Ravel Andrade (Paulo Coelho Jovem), Fabiana Guglielmetti (Christina Oiticicca), Fabiula Nascimento (Lygia Souza), Enrique Díaz (Pedro Souza), Lucci Ferreira (Raul Seixas)
Země:
Brazílie, Španělsko
Rok výroby:
2014
Popis:
Film o úžasné životní pouti spisovatele Paula Coelha.

Paulo Coelho je jedním z nejznámějších a nejprodávanějších spisovatelů všech dob. Prodalo se přes 165 milionů výtisků jeho knih. Coelhovy romány byly přeloženy do 80 jazyků a publikovány ve více než 150 zemích. Ale jeho mládí nebylo tak přímočaré a snadné jako souhrn jeho spisovatelských úspěchů. Coelhova mladická bilance by zněla: pokus o sebevraždu, tři pobyty v ústavu pro duševně choré a tvrdé střety ve všech představitelných konfliktech. Rebelské mládí prožil v Brazílii v 60. a 70. letech, tedy v prostoru a čase stojícím mezi dobrem a zlem. Nepochopený kluk a rebelující mladík se změnil v muže, který jde za svým snem: stát se slavným a uznávaným spisovatelem. Film Poutník - nejlepší příběh Paula Coelha vypráví o úžasné životní pouti Paula Coelha, na jejímž konci se stal vypravěčem příběhů, které fascinují miliony čtenářů. Hlavním zdrojem inspirace pro romány Paulo Coelha je jeho vlastní život. Autor knihy "Poutník - Mágův deník" a "Alchymista", je bezpochyby celosvětovou celebritou, ale jen málokdo ví, že příběh jeho života je ještě lepší než fikce. Paulo flirtoval se smrtí, unikl z hranice, za kterou je už jen šílenství, experimentoval s drogami, prožil muka, trpěl a radoval se z lásky, spoluvytvářel historii brazilského rock'n'rollu, ale především se nikdy nevzdal svého největšího snu: triumfovat jako spisovatel.
Hodnocení:
55 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski