Sledovat film
Postřižiny
online

Film Postřižiny
  Trailer k filmu Postřižiny Trailer
Přehrajte si film Postřižiny HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 390 filmů a 147 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Letní komedie, plná dobré pohody a lákavého pěnivého moku, podle proslulé novely Bohumila Hrabala
Správce pivovaru Francin si někdy připadá jako štvanec. Chtěl by se co nejvíc zavděčit správní radě podniku, aby si uchoval místo, a současně touží po klidném štěstí se svou krásnou ženou Maryškou. A právě Maryška je pro něj kámen úrazu. Vášnivá milovnice života příliš nedbá na společenské konvence, na druhé straně ji ale všichni členové správní rady zbožňují, Francin tedy neví, jak zakročit. A do toho se k nim ještě nastěhuje jeho ukřičený bratr Pepin, jehož nápady na Maryšku působí jako magnet! Ti dva spolu vyvádějí věci, že by se pan správce radši neviděl...

Žánr: Komedie
Režie: Jiří Menzel
Hrají a postavy: Magda Vašáryová (Maryška), Jiří Schmitzer (Francin), Jaromír Hanzlík (Pepin), Rudolf II. Hrušínský (Dr. Gruntorád), Petr Čepek (Pán de Giogi), Oldřich Vlach (Růžička)
Rok výroby: 1980
Hodnocení: 80 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT1 27.12.2022 21:45
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська