Sledovat film Poslední tango v Paříži online

Přehrajte si film Poslední tango v Paříži online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1157 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, pro dospělé, romantický Poslední tango v Paříži na !
  Trailer k filmu Poslední tango v Paříži   Sledovat Poslední tango v Paříži online
Žánr:
drama, pro dospělé, romantický
Režie:
Bernardo Bertolucci
Hrají a postavy:
Marlon Brando (Paul), Maria Schneiderová (Jeanne), Maria Michiová (Matka Rosy), Giovanna Gallettiová (Prostitutka), Gitt Magriniová (Matka Jeanny), Catherine Allégretová (Catherine)
Země:
Itálie, Francie
Rok výroby:
1972
Popis:
9 a 1/2 týdne poprvé...

Společensky silně kritické a zřejmě i proto také velmi kontroverzně přijímané psychologické drama si ve své době vysloužilo pověst skandálního díla kvůli perverzně erotickým scénám a provokativním výjevům. S odstupem času však zřetelně vynikají umělecké kvality filmu (např. ve srovnání s love story 9 1/2 týdne, která z příběhu Posledního tanga vychází). Milostný poměr mladičké Pařížanky Jeanne a sedmačtyřicetiletého Američana Paula, kteří se tajně scházejí v pronajatém podkrovním bytě, je brilantním filmovým portrétem dvou odlišných přístupů ke světu, střetávajících se a nacházejících prostředek k vyjádření v anonymním mileneckém vztahu.
Hodnocení:
70 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski