Sledovat film Poslední píseň online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Poslední píseň
  Trailer k filmu Poslední píseň   Sledovat 1300 filmů a 117 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Romantický
Režie:
Julie Anne Robinson
Hrají a postavy:
Miley Ray Cyrus (Veronica 'Ronnie' Miller), Greg Kinnear (Steve Miller), Bobby Coleman (Jonah Miller), Liam Hemsworth (Will Blakelee), Hallock Beals (Scott), Kelly Prestonová (Kim Miller)
Země:
USA
Rok výroby:
2010
Popis:
Život sedmnáctileté Veroniky 'Ronnie' Millerové je najednou vzhůru nohama, když se její rodiče rozvedou a její otec se odstěhuje z New Yorku do města Tybee Island ve státě Georgia. O tři roky později si se svými rodiči stále nerozumí a zlobí se na ně, zvláštně na svého otce ... dokud se její matka nerozhodne, že by bylo v nejlepším zájmu všech zúčastněných, kdyby strávila léto v Tybee Island se svým otcem. Její otec je bývalý koncertní pianista a učitel a žije tichý život v pobřežním městě, je plně ponořen do tvorby uměleckého díla, které se stane hlavní ozdobou místního kostela. Příběh, který se odehrává, je nezapomenutelným příběhem o lásce v jejích nesčetných podobách - první láska, láska mezi rodiči a dětmi - která ukazuje, jak jen to román Nicholase Sparkse umí, mnoho způsobů, jak hluboce procítěné vztahy mohou zlomit naše srdce ... a zase je uzdravit.
Hodnocení:
58 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski