Sledovat film Poslední muž online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 121 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Poslední muž
  Trailer k filmu Poslední muž   Sledovat 1532 filmů a 121 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie
Režie:
Martin Frič
Hrají a postavy:
Hugo Haas (profesor Alois Kohout), Zdeňka Baldová (paní Kohoutová), Marie Glázrová (dcera Zdenka), Antonín Novotný (syn Jaroslav), Vladimír Borský (doktor Jiří Bečvář), Jiřina Steimarová (Tonča Vačková)
Země:
Československo, Německo
Rok výroby:
1934
Popis:
Hugo Haas v úsměvné komedii o přísném vládci rodiny. Podle stejnojmenné divadelní hry F. X. Svobody.

Alois Kohout je středoškolský profesor, despotický rodinný tyran a poděs, před kterým se všichni třesou v panické hrůze. A přece se najde člověk, který dokáže panu profesorovi srazit hřebínek jeho pýchy, vrátit jeho rodině svobodu a navíc si odvést profesorovu dcerušku do klidného manželského přístavu....
Hodnocení:
73 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski