Sledovat film Poslední mejdan online

Přehrajte si film Poslední mejdan online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1353 filmů a 110 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Poslední mejdan
  Trailer k filmu Poslední mejdan   Sledovat Poslední mejdan online
Žánr:
Komedie, Romantický
Režie:
Harry Elfont, Deborah Kaplan
Hrají a postavy:
Jennifer Love Hewittová (Amanda Beckettová), Ethan Embry (Preston Meyers), Charlie Korsmo (William Lichter), Lauren Ambroseová (Denise Flemingová), Peter Facinelli (Mike Dexter), Seth Green (Kenny Fisher)
Země:
USA
Rok výroby:
1998
Popis:
Včerejšek je minulostí. Zítřek bude budoucností. Dnes je party!

Celou střední školou letí neuvěřitelná novinka: frajer Mike Dexter se vykašlal na Amandu Beckettovou. Po čtyřech letech a těsně před maturitním mejdanem! Holky se nebaví o ničem jiném, některé Amandu litují, jiné jí to přejí. Jen Preston je na vrcholu blaha, protože svou půvabnou spolužačku tajně miluje od první chvíle, kdy vstoupila do třídy. Doufá, že teď nastala ta pravá chvíle, aby si ho konečně všimla a on jí mohl vyznat lásku. Večírek na rozloučenou však probíhá jinak, než si všichni představovali.
Hodnocení:
65 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 110 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski