Sledovat film Poslední léto v Hamptonu online

Přehrajte si film Poslední léto v Hamptonu online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1460 filmů a 116 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Poslední léto v Hamptonu
  Trailer k filmu Poslední léto v Hamptonu   Sledovat Poslední léto v Hamptonu online
Žánr:
Drama, Komedie
Režie:
Henry Jaglom
Hrají a postavy:
Victoria Foyt (Oona), Viveca Lindforsová (Helena), Jon Robin Baitz (Jake), Melissa Leová (Trish), Martha Plimptonová (Chloe), Holland Taylorová (Davis)
Rok výroby:
1995
Popis:
Hrdiny snímku natočeného výhradně v East Hamptonu na Long Islandu je rozvětvená divadelní rodina, která poslední letní víkend tráví na starém sídle, které jsou však z finančních důvodů nuceni prodat. Victoria Foytová zde hraje mladou hollywoodskou herečku, jejíž návštěva vyvolá v této skupině příbuzných a přátel značný chaos. Celé společnosti velí Viveca Lindforsová a skládá se z prominentních newyorských herců, režisérů a scénáristů. Během velmi netypického víkendu se objeví úsměvné i vážné chvíle a postupně jsou odkryta mnohá rodinná tajemství.
Hodnocení:
55 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski