Sledovat film Poslední císař online

Přehrajte si film Poslední císař HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 95 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online životopisný, drama, historický Poslední císař na ČT2!
  Trailer k filmu Poslední císař   Sledovat Poslední císař online
Žánr:
životopisný, drama, historický
Režie:
Bernardo Bertolucci
Hrají a postavy:
John Lone (Pu Yi - Adult), Joan Chenová (Wan Jung), Peter O (Reginald 'R. J.' Johnston), Ruocheng Ying (guvernér), Victor Wong (Chen Pao Shen), Dennis Dun (Big Li)
Země:
Francie, Hong Kong, Itálie, Velká Británie
Rok výroby:
1987
Popis:
Životní osudy posledního čínského císaře ve výpravné historické fresce.

Ve svých třech letech se stal císařem poloviny lidstva. Byl to poslední čínský císař. Za pomoci svého skotského učitele (Peter O'Toole) poznal nutnost rychlých reforem ve své říši. Bylo už pozdě. V roce 1924 byl vyhnán z bran "Zakázaného města", pak přišla II.světová válka s Japonskou okupací a po ní rudý komunistický režim se svou kulturní revolucí. Na sklonku svého života si mohl koupit vstupenku do císařského paláce, aby mohl spatřit "Dračí trůn". Musel zaplatit za to, aby mohl vidět svou vlastní "židli". Jeden z nejslavnějších filmů všech dob.
Hodnocení:
78 %
Sledujte na:
ČT2

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 95 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.