Sledovat film Portrét šílenství online

Přehrajte si film Portrét šílenství online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 500 filmů a 82 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
  Sledovat Portrét šílenství online
Žánr:
drama, thriller
Režie:
Stuart Gordon
Hrají:
William H. Macy (Edmond), Frances Bayová (věštkyně), Rebecca Pidgeonová (manželka), Joe Mantegna (muž v baru), Denise Richardsová (B-Girl), Wendy Thompson (Cocktail servírka)
Země:
USA
Rok výroby:
2005
Popis:
Co se může pokazit, pokazí se... a v ten nejnevhodnější okamžik!

Úspěšný obchodník Edmond Burke se cestou z práce na ulici anonymního velkoměsta dozví od kartářky: "Nejste tam, kam patříte." Tato slova začnou rezonovat v jeho mysli a ovlivní všechny jeho následující činy. Po příchodu domů se Edmond pohádá s manželkou, řekne jí, že ji nikdy nemiloval, a opustí ji. Brzy ovšem zjistí, že odstřihnout se ode všeho a začít si konečně užívat se snadněji řekne, než udělá. Edmond se ponoří do světa obskurních peep show a pánských klubů, protestuje ale proti ceně, která se mu zdá příliš vysoká. Než se rozední, spáchá vraždu. Portrét šílenství obyčejného muže, který se vzepře pravidlům společnosti. Ve filmu natočeném podle scénáře Davida Mameta exceluje v hlavní roli William H. Macy jako obyčejný člověk, který si nedokáže poradit se svým potlačovaným vztekem.
Hodnocení:
62 %
Sledujte na:
JOJ Cinema

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.