Film Pořád naplno

Sledovat film
Pořád naplno
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 135 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Vtipně vyjádřený kontrast mezi dneškem a minulostí a skvělou muziku nabízí komedie o rockerech, kteří nestárnou.
Hudební komedie vypráví o fiktivní skupině Strange Fruit, která se v roce 1977 rozpadla a jejíž členové se po dvaceti letech setkávají kvůli vystoupení na hudebním festivalu ve Wisbechu. Zestárlí rockeři v osobním životě příliš neuspěli - klávesista Tony prodává kondomy, baskytarista, zpěvák a skladatel Les Wickes se stal pokrývačem, bubeník Beano je zahradníkem, zpěváka Raye živí bohatá manželka a vůdčí osobnost skupiny Brian prý zemřel po předávkování drogami. Přesto, že si nejsou vůbec jistí, zda je o generaci mladší publikum nevypíská, vydávají se spolu na turné.

Žánr: Komedie, Romantický
Režie: Brian Gibson
Hrají a postavy: Stephen Rea (Tony Costello), Billy Connolly (Hughie), Jimmy Nail (Les Wickes), Timothy Spall (David 'Beano' Baggot), Bill Nighy (Ray Simms), Juliet Aubreyová (Karen Knowlesová)
Scénář: Dick Clement, Ian La Frenais
Země: Velká Británie
Rok výroby: 1998
Hodnocení: 71 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko