Sledovat film Popelky online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Popelky
  Trailer k filmu Popelky   Sledovat 1317 filmů a 116 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Komedie, Romantický
Režie:
Gary Harvey
Hrají a postavy:
Poppy Montgomeryová (Nola Devlin), Adam Kaufman (Chip / Alex), Chelah Horsdalová (Nancy), Audrey Wasilewská (Deb), Michelle Harrisonová (Lori DiGrigio), Julia Andersonová (Joy)
Země:
USA, Kanada
Rok výroby:
2010
Popis:
Komedie o hubnutí, lásce a dvojím životě ctižádostivé editorky.

Ve dne je redaktorka Nola Devlinová skromná šedá myška, ale po večerech se mění ve štíhlou atraktivní sloupařku Belindu Apple, která radí ženám s jejich problémy. Její články mají u nadšených čtenářek velký ohlas a náklady časopisu stoupají. Všechno jde hladce do chvíle, kdy se vedení rozhodne její sloupky vydat knižně a Belinda se má zúčastnit autogramiády.
Hodnocení:
59 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski