Film Popelky

Sledovat film
Popelky
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 128 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Komedie o hubnutí, lásce a dvojím životě ctižádostivé editorky.
Ve dne je redaktorka Nola Devlinová skromná šedá myška, ale po večerech se mění ve štíhlou atraktivní sloupařku Belindu Apple, která radí ženám s jejich problémy. Její články mají u nadšených čtenářek velký ohlas a náklady časopisu stoupají. Všechno jde hladce do chvíle, kdy se vedení rozhodne její sloupky vydat knižně a Belinda se má zúčastnit autogramiády.

Žánr: Drama, Komedie, Romantický
Režie: Gary Harvey
Hrají a postavy: Poppy Montgomeryová (Nola Devlin), Adam Kaufman (Chip / Alex), Chelah Horsdalová (Nancy), Audrey Wasilewská (Deb), Michelle Harrisonová (Lori DiGrigio), Julia Andersonová (Joy)
Scénář: Nancey Silvers
Země: USA, Kanada
Rok výroby: 2010
Hodnocení: 59 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko