Sledovat film Ponad wszelka watpliwosc online

Přehrajte si film Ponad wszelka watpliwosc online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, záhady, fantasy Ponad wszelka watpliwosc na !
  Trailer k filmu Ponad wszelka watpliwosc   Sledovat Ponad wszelka watpliwosc online
Žánr:
drama, záhady, fantasy
Režie:
Peter Hyams
Hrají a postavy:
Jesse Metcalfe (C.J. Nicholas), Amber Tamblynová (Ella Crystal), Michael Douglas (Mark Hunter), Joel Moore (Corey Finley), Orlando Jones (Ben Nickerson), Stephanie D. Brown (Clerk to the Judge)
Země:
USA
Rok výroby:
2009
Popis:
Proč by se muž obvinil z vraždy?

Zkušený právník Martin Hunter má slušný seznam kriminálníků, které se mu podařilo dostat za mříže a v nadcházejících volbách se chystá kandidovat na guvernéra. Když se však investigativní reportér C.J. Nicolas pustí do vyšetřování Hunterova přičinění o manipulaci s důkazy, čistý rejstřík státního návladního je ohrožen. C.J. se pouští do nebezpečné hry, když se sám obviní z vraždy, aby nachytal zkorumpovaného státního zástupce při činu.
Hodnocení:
60 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski