Sledovat film Pomsta ženy středního věku online

Přehrajte si film Pomsta ženy středního věku online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1053 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama Pomsta ženy středního věku na !
  Trailer k filmu Pomsta ženy středního věku   Sledovat Pomsta ženy středního věku online
Žánr:
drama
Režie:
Sheldon Larry
Hrají a postavy:
Christine Lahtiová (Rose), Brian Kerwin (Nathan Lloyd), Bryan Brown (Hal Thorne), Abby Brammellová (Mindy), Caroline Aaronová (Madeleine), Maggie Lawsonová (Rachel)
Země:
USA
Rok výroby:
2004
Popis:
Hrdinkou amerického dramatu režiséra Sheldona Larryho je Rose, která se se svým budoucím manželem seznámila v letadle, právě když skončil její vztah s dobrodruhem Halem. Po pětadvaceti letech soužití, z něhož se narodily dvě děti a po letité spolupráci v novinách však Nathan své ženě sdělí, že se zamiloval do její mladé asistentky Mindy a odchází. Také Rosin šéf se v ambiciózní dívce jen vidí a Rose je jasné, že její dny ve firmě jsou sečteny. Je sama a bez práce, hlavou jí táhnou ty nejchmurnější myšlenky, ale ze srabu jí pomůže pud sebezáchovy a smysl pro humor. I když od života už moc nečeká, zjistí, že je stále spousta zajímavých možností a že to nejlepší má teprve před sebou.
Hodnocení:
61 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski