Sledovat film
Policejní akademie 3: Znovu ve výcviku
online

Film Policejní akademie 3: Znovu ve výcviku
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 136 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Zpátky do školy, aneb úspěšní absolventi se vrací, aby ve třetí části úspěšné komediální série pomohli své škole z nesnází.
Z finančních důvodů se musí zrušit jedna z dvou policejních akademií. Guvernér proto vyjmenuje nezávislou komisi, která vykoná inspekci v obou akademiích a nakonec rozhodne o tom, která je lepší, a teda která zůstane. Bláznivé soutěžení mezi Lazartem a Mauserem o holou existenci může začít...

Žánr: Komedie, Krimi
Režie: Jerry Paris
Hrají a postavy: Steve Guttenberg (Seržant Carey Mahoney), Bubba Smith (Seržant Moses Hightower), David Graf (Seržant Eugene Tackleberry), Michael Winslow (Seržant Larvell Jones), Marion Ramseyová (Seržantka Hooksová), Leslie Easterbrooková (Debbie Callahanová)
Scénář: Gene Quintano
Země: USA
Rok výroby: 1986
Hodnocení: 56 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Nova 30.7.2022 10:30
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko