Sledovat film Policajt v Hongkongu online

Přehrajte si film Policajt v Hongkongu online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1303 filmů a 117 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Policajt v Hongkongu
  Trailer k filmu Policajt v Hongkongu   Sledovat Policajt v Hongkongu online
Žánr:
Akční, Drama, Komedie, Krimi
Režie:
Steno
Hrají a postavy:
Bud Spencer (inspektor 'Flatfoot' Rizzo), Al Lettieri (Frank Barella), Enzo Cannavale (inspektor Caputo), Renato Scarpa (inspektor Morabito), Francesco De Rosa (Goldhand), Daygolo (Yoko)
Země:
Itálie
Rok výroby:
1975
Popis:
Bud Spencer jako svérázný inspektor Rizzo se tentokrát pořádně naštve. Někdo se ho totiž odvážil obvinit z obchodování s drogami. A to vážně neměl dělat, i když má za zády celou mafii...

Inspektora Rizza přezdívaného Velká noha čeká náročný případ, který se ho osobně dotýká. Někdo se totiž odvážil obvinit ho z obchodování s drogami. Aby očistil své jméno, musí zjistit, kdo z kruhů blízkých mafii infiltroval jeho policejní oddělení. Každý druhý by se takového úkolu zalekl, anebo si na něm později zlámal vaz, avšak pro Rizza neřešitelné případy prostě neexistují. Zjistí pravdu, i kdyby se kvůli tomu měl vydat až do samotného Hong Kongu...
Hodnocení:
66 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski