Sledovat film Policajt drábem online

Přehrajte si film Policajt drábem online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1092 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, drama, komedie, krimi Policajt drábem na !
  Trailer k filmu Policajt drábem   Sledovat Policajt drábem online
Žánr:
akční, drama, komedie, krimi
Režie:
Steno
Hrají a postavy:
Bud Spencer (Inspektor Rizzo), Enzo Cannavale (Caputo), Juliette Maynielová (Maria), Jho Jhenkins (Jho), Angelo Infanti (O'Barone), Adalberto Maria Merli (Policejní komisař)
Země:
Francie, Itálie
Rok výroby:
1973
Popis:
Bud Spencer poprvé v akci jako neohrožený komisař Rizzo. Obchodníci s drogami, mafiánští zabijáci i jeho nový nadřízený se mají na co těšit!

Komisař Rizzo přezdívaný Velká noha odmítá nosit zbraň. V boji proti zločinu si vystačí se svými pěstmi, díky nimž si získal respekt celého neapolského podsvětí. Avšak Rizzovy netradiční metody práce začnou být velmi záhy trnem v oku novému policejnímu náčelníkovi, který se rozhodne, že svého podřízeného předělá k obrazu svému. Jenže na malicherné spory si nevybere právě nejvhodnější dobu. Ve městě se totiž objeví nové smrtelně nebezpečné drogy, jež si velmi záhy vyžádají i prvé oběti. Rizzo se pouští do boje s marseilleským překupníkem, na jehož stopu se dostane díky poslednímu tipu zavražděného informátora Pepita. Naštvaný hromotluk v policejní uniformě chce překupníka dostat za každou cenu. A můžete vzít jed na to, že když si Rizzo něco vezme do hlavy, nezastaví ho ani přesila mafiánských zabijáků, ani jeho nadřízený. A rozhodně to udělá po svém...
Hodnocení:
68 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski